N4L - 20 lat pierwszeństwa w metrologii mocy

O nas

Innowacje w projektowaniu

Firma Newtons4th Ltd (skrócone N4L) powstała w 1997 roku w celu projektowania, produkcji oraz wsparcia serwisowego i sprzedąży precyzyjnego sprzętu pomiarowego na rynek światowy. Firma specjalizuje się w projektowaniu precyzyjnych urządzeń związanych z pomiarem parametrów fazy signału. Linia produktów składa się z analizatorów mocy elektrycznej, analizatorów odpowiedzi częstotliwościowej (FRA), analizatorów parametrów impendancji, woltomierzy wektorowych, mierników fazy, woltomierzy rms, selektywnych mierników poziomu, wzmaczniczy laboratoryjnych oraz źródeł mocy AC+DC programowalnych. Zasadą naszej firmy jest stosowanie najnowszych technologii w projektowaniu urządzeń elektonicznych oraz stosowaniu nowoczesnych algorytmów przetwarzania sygnału – to wszystko pozwala nam na oferowanie naszym użyktownikom przyrządy pomiarowe o wysokiej dokładności, łączące się wygodę eksploatacji i wielofunkcyjnośc w przystępnej cenie.

Nawza naszej firmy, Newtons4th

Imię Newton (Sie Isaak) jest synonimem wszechstronnego zrozumienia zasad fizycznych przy spostrzeżeniu rzeczywistego świata, otaczającego nas. Jego 3 prawa ruchu są proste i zrozumiałe, i dlatego mogą być łatwo zastosowane w praktyce. Ale jeszcze służą dla nas narzędziem do analizy bardzo złożonych systemów. Numer 4 stanowi dla nas pojęcie innowacji, złożonej na podstawie dobrze znanych zasadach i zjawiskach. I dlatego nazwa naszej firmy jest Newtons4th – to są innowacje, oparte na uznanych fundamentalnych zasadach.

Akredytacja

Firma Newtons4th Ltd jest certyfikowana zgodnie z ISO9001, międzynarodowym standardem jakościowego zarządzania biznesem. Jak uznanie, nasze innowacje w projektowaniu analizatorów mocy PPA oraz sukces komercyjny, zostały odznaczone nagrodą “Innovation 2010 Queen’s Award″.
UKAS-9001-Queens-award

Lokalizacja

Siedziba firmy oraz biura projektowania, produkcji i sprzedaży międzynarodowej znajdują się w mieście Leicester, UK.