WIELOFUNKCYJNE URZADZENIA POMIAROWE

O nas

Innowacje inżynieryjne

Newtons4th Ltd. (w skrócie N4L) powstała w 1997 roku w celu projektowania, produkcji i wsparcia innowacyjnego sprzętu elektronicznego na rynku światowym. Specjalizuje się w wyrafinowanej aparaturze badawczej, w szczególności związanej z fazami pomiaru. W ofercie N4L znajdują się  Analizatory Mocy, Analizatory odpowiedzi częstotliwościowej FRA (charakterystyki amplitudowo-fazowy), Analizatory Impedancji, Woltomierze wektorowe, Mierniki fazy,  Woltomierze TRMS, Selektywne mierniki poziomu, Źródła zasilania AC+DC I Wzmacniacze laboratoryjne.

Firma powstała w oparciu o wykorzystanie najnowszych technologii i zaawansowanych technik analitycznych. Celem tych działań jest zapewnienia naszym klientom dokładnego, łatwego w użyciu narzędzia w przystępniejszej cenie niż dotychczasowe, tradycyjne związane z tego typu pomiarami.

Elastyczność naszych produktów i podejście do dostarczania rozwiązań oparte na zapotrzebowaniu klientów, pozwoliło nam opracować wiele innowacyjnych funkcji w szerokiej gamie oferowanych produktów.

Pochodzenie nazwy, Newtons4th

Nazwa firmy wywodzi się od Sir Izaaka Newton i jest równoznaczna z dogłębnym zrozumieniem zasad fizycznych na przykładzie obserwacji rzeczywistości. Jego powszechnie znane 3 Zasady Dynamiki są tak proste i oczywiste, że są one zarówno łatwe do nauczenia jak i do zastosowania, będąc przy tym doskonałymi narzędziami do analizy ruchu w bardzo złożonych systemach. Dlatego też cyfra 4 stanowi innowacje w oparciu o te trzy zasady. Newtons4th – innowacje oparte na fundamentalnych zasadach.

Akredytacja

Newtons4th Ltd działa w oparciu o ISO9001, uznany na całym świecie standardzie Jakości Zarządzania Przedsiębiorstwami. W uznaniu dla innowacji technicznych i komercyjnego sukcesu serii PPA, N4L otrzymał nagrodę Królowej przedsiębiorstw “Innowacje 2010″.
UKAS-9001-Queens-award

Lokalizacja

Newtons4th Ltd ma swoją siedzibę w historycznej miejscowości Mountsorrel w samym sercu Anglii.